Scanmed Multimedis w programie Paszport Korzyści

0
821


W połowie maja 2014 roku ruszył Paszport Korzyści, nowy program lojalnościowy dla klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu oraz Plus Banku. W ramach współpracy z Grupą AXA Assistance, która została partnerem programu, Scanmed MultimedisS.A. przygotował ofertę zniżek na usługi medyczne.

Program jest skierowany do klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu, Plus Banku oraz ich bliskich. Gwarantuje  dostęp do specjalnych usług, ofert oraz rabatów a także udział w koncertach, wydarzeniach i konkursach.

Grupa AXA Assistance  przygotowała dla uczestników programu ofertę zniżek na usługi medyczne w Polsce oraz ubezpieczenia kosztów leczenia podczas podróży zagranicznej. Oferta obejmuje między innymi 15 procent zniżki na wizyty u lekarzy specjalistów oraz badania a także 10 procent zniżki na usługi stomatologiczne.

Grupa Scanmed Multimedis świadczy usługi koordynowanej opieki zdrowotnej, czyli  zapewnienia usług medycznych na każdym etapie leczenia – od podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacji lekarskich, przez diagnostykę, badania analityczne, transport medyczny i wizyty domowe, aż do kompleksowego leczenia szpitalnego. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych, wykorzystując zarówno publiczne, jak i prywatne źródła finansowania.  Grupa obejmuje 27 placówek własnych, działających w 10 miastach w Polsce.