Scanmed Multimedis wyróżniony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

0
863


Spółka Scanmed Multimedis została wyróżniona w VIII edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Zestawienie największych spółek w Polsce objęło 62 przedsiębiorstwa z siedmiu branż, które oceniane były pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Wśród liderów tegorocznego zestawienia w branży – farmacja i medycyna znalazła się Grupa Scanmed Multimedis S.A.

Wyniki Rankingu Odpowiedzialnych Firm publikowane są przez Dziennik Gazetę Prawną. Partnerem Merytorycznym Rankingu Odpowiedzialnych Firm jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, za weryfikację zaś odpowiada PwC.

Ranking Odpowiedzialnych Firm już od 8 lat przedstawia dokonania największych firm w temacie społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Grupa Scanmed Multimedis świadczy usługi koordynowanej opieki zdrowotnej, czyli  zapewnienia usług medycznych na każdym etapie leczenia – od podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacji lekarskich, przez diagnostykę, badania analityczne, transport medyczny i wizyty domowe, aż do kompleksowego leczenia szpitalnego. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych, wykorzystując zarówno publiczne, jak i prywatne źródła finansowania.