Scanmed Multimedis zabezpiecza Puchar Świata w Skokach Narciarskich

0
839


Zespół medyczny Scanmed Multimedis będzie czuwał nad bezpieczeństwem uczestników Zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich, które odbędą się  9 stycznia 2013 roku w Wiśnie oraz 11 i 12 stycznia 2012 w Zakopanem.

– Jako partner Polskiego Związku Narciarskiego mamy przyjemność zabezpieczać tak prestiżowe zawody, jakim jest Puchar Świata w skokach narciarskich. Nasi specjaliści będą dbać nie tylko o zdrowie i bezpieczeństwo widzów zawodów, ale również reprezentantów Polski. Lekarze Szpitala św. Rafała znajdują się bowiem w kadrze medycznej reprezentacji – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

Tegoroczne zawody Pucharu Świata mają historyczny wymiar – po raz pierwszy odbędą się w innym mieście poza Zakopanem. Skoczkowie walczyć będą o punkty w klasyfikacji generalnej na skoczni im. Adama Małysza w Malince.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Każdego roku firma zabezpiecza ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych. Dotychczas miała przyjemność odpowiadać za obstawę medyczną m.in.: Cracovia Interrun jako Partner Medyczny, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, oraz Finału 69. Tour de Pologne. Spółka jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.