Scanmed Multimedis zabezpiecza Tour de Pologne

0
997


Scanmed Multimedis będzie zabezpieczać ostatni, finałowy etap wyścigu  Tour de Pologne. Jest to już 69 wyścig. Scanmed Multimedis zabezpiecza go już po raz drugi. Kolarze zmagać się będą z 7-etapową trasą rozpoczynającą się w Karpaczu, a kończącą się w Krakowie.

– Powierzenie nam bezpieczeństwa uczestników tak znaczącego wydarzenia jest potwierdzeniem wysokich kompetencji i doświadczenia Scanmed Multimeids – każdego roku zabezpieczamy ponad 120 najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych. Współpracujemy z licznymi organizacjami sportowymi, m.in. jesteśmy świadczeniodawcą usług dla Wisły Kraków i Towarzystwa Sportowego Wisła, Partnerem Medycznym Polskiego Związku Narciarskiego oraz Partnerem Medycznym wydarzeń sportowych organizowanych przez Miasto Kraków – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis SA.

Tour de Pologne jest najważniejszym wyścigiem kolarskim w Polsce. Od 2005 roku został włączony do cyklu imprez UCI Pro Tour (cykl najważniejszych imprez kolarskich). Każdego roku  trasę wyścigu obserwuje ponad 3 mln Polaków.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Dotychczas firma odpowiadała za obstawę medyczną m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, Cracovia Interrun.
Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Główne obszary działalności to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Do Scanmed Multimedis należy także Szpital Św. Rafała w Krakowie.