Scanmed Multimedis: zabezpieczenie medyczne EURO 2012

0
1067

Oferta Scanmed Multimedis SA została wybrana w przetargu na zabezpieczenie medyczne imprez masowych organizowanych na Stadionie Miejskim we Wrocławiu w 2012 roku. Spółka będzie odpowiadać za zabezpieczenie medyczne trzech meczów rozgrywanych w trakcie EURO 2012.

– Niezmiernie cieszymy się, że będziemy czuwać nad bezpieczeństwem kibiców w trakcie meczów rozgrywanych w ramach EURO 2012. Od wielu lat zapewniamy bezpieczeństwo uczestników najważniejszych imprez sportowych w Polsce. Wygrany przetarg na zabezpieczanie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej stanowi potwierdzenie naszych wysokich kompetencji w tej dziedzinie – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis SA.

Przetarg organizowany był przez Wrocław 2012, spółkę celową powołaną przez Miasto Wrocław do sprawnej realizacji inwestycji, jaką jest budowa stadionu na Maślicach.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Dotychczas odpowiadał za zabezpieczenie m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, Cracovia Interrun 2011, jako Partner Medyczny, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, oraz Finału 68. Tour de Pologne. Spółka jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Główne obszary działalności to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych. Scanmed Multimedis należy do grupy kontrolowanej przez Black Lion NFI.