Scanmed Multimeds: akcja profilaktyczna w Krakowie

0
826

Scanmed Multimedis jest organizatorem kolejnej akcji profilaktycznej, tym razem dotyczącej tematyki chrapania i związanych z nim konsekwencji. Akcja będzie się odbywać w Krakowie. W jej ramach będzie skorzystać z bezpłatnych konsultacji i zniżek na zabiegi.

Bezpłatne konsultacje oferowane są u specjalisty laryngologa. 20-procentowa zniżka dotyczy natomiast zabiegu usuwania chrapania Ravor. Akcja odbędzie się 22 maja 2013 w Centrum Medycznym przy ulicy Podgórskiej 36 w Krakowie.

Centrum Medyczne przy ulicy Podgórskiej oferuje badania diagnostyczne, zarówno diagnostykę laboratoryjną, jak i badania USG, echo serca, badania okulistyczne, biopsje, spirometrię, testy alergiczne. W placówce przyjmują lekarzy 30-tu specjalności, w tym miedzy innymi medycyny estetycznej, kardiologii dziecięcej, psychiatrii, psychologii czy pulmonologii.

Usługi medyczne świadczone przez Scanmed Multimedis w Krakowie realizowane są w 12 placówkach ambulatoryjnych (w tym 3 wielospecjalistycznych centrach medycznych) oraz w 3 placówkach nocnej  i świątecznej opieki medycznej. Scanmed Multimeds posiada też w Krakowie 3 pracownie diagnostyki obrazowej, 3 jednostki opieki stomatologicznej oraz centrum rehabilitacji i centrum medycyny estetycznej. Dysponuje 6 karetkami, w tym ambulansami o standardzie reanimacyjnym. Centra medyczne oferują kompleksową opiekę lekarzy w ponad 40 specjalnościach medycznych, także wizyty domowe.

W Krakowie działa też Szpital Św. Rafała, prowadzony przez Scanmed S.A., spółkę z Grupy Scanmed Multimedis. Scanmed Multimedis prowadzi też placówki w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

Scanmed Multimedis jest organizatorem szeregu akcji profilaktycznych i edukacyjnych. W I kwartale 2013 roku przeprowadzono ich ponad 90, dotyczyły kardiologii, endokrynologii, ginekologii, urologii, dermatologii, ortopedii, stomatologii, laryngologii, profilaktyki cholesterolowej, profilaktyki cukrzycy.