Scanmed: nowe świadczenia dla ozdrowieńców

0
352

Scanmed wprowadził do swojej oferty pakiety świadczeń przeznaczone dla osób po przebytej chorobie Covid-19 – pakiet kontrolny oraz pakiet rehabilitacyjny. Cena pakietu kontrolnego to 389 zł, a rehabilitacyjnego – 899 zł.

Badania zawarte w pakiecie kontrolnym pozwalają na dokładną i kompleksową ocenę stanu zdrowia po przebytej chorobie. Są to między innymi badania RTG i EKG i badania krwi dotyczące elektrolitów oraz czynnika CRP. W ramach pakietu oferowane są dwie konsultacje lekarskie.

Pakiet rehabilitacyjny zawiera również dwie porady lekarskie, badania, takie jak w przypadku pakietu kontrolnego oraz 5 spotkań rehabilitacyjnych.

Czytaj także: Opieka zdrowotna nakierowana na wartość lepiej zaspokaja potrzeby pacjentów>>>

Pakiet kontrolny przeznaczony jest dla osób, które chcą skontrolować swój stan zdrowia po chorobie, a rehabilitacyjny – dla pacjentów, którzy borykają się z problemami dotyczącymi wydolności krążeniowej i oddechowej, z osłabieniem siły mięśniowej oraz z pogorszeniem ogólnej wydolności fizycznej.

Centra medyczne Scanmed działają w 23 miastach w Polsce, między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Pabianicach.

W skład Grupy Scanmed wchodzą dwa pełnoprofilowe szpitale – Szpital św. Rafała w Krakowie oraz Szpital im. Rudolfa Weigla w Blachowni – należące do Systemu Podstawowego Zabezpieczenia Świadczeń Szpitalnych (sieci szpitali), a także kilkanaście centrów kardiologicznych.