Scanmed oferuje szczepienia dla firm

0
54

Grupa Scanmed włączyła się do programu szczepień dla firm i oferujemy pracodawcom pomoc w ich organizacji. Od 4 maja 2021 zakłady pracy, grupy pracodawców, samorządy zawodowe, stowarzyszenia branżowe oraz szkoły wyższe mogą zgłaszać chęć udziału w programie za pomocą formularza na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Zgłaszający musi zebrać minimum 300 osób chętnych do zaszczepienia, wśród których mogą być zarówno pracownicy jak i współpracownicy, studenci czy członkowie rodzin.

Szczepienia mogą się odbywać zarówno na terenie zakładu pracy, jak i w placówce medycznej współpracującego podmiotu leczniczego. Wszystkie osoby powinny być zaszczepione w ciągu 5 dni.

Podczas rejestracji należy wskazać, z jakim partnerem medycznym będzie prowadzona akcja.

Czytaj także: Wskazówki dla zakładów pracy w sprawie szczepień pracowników>>>

Grupa Scanmed od początku jest zaangażowana w Narodowy Program Szczepień i prowadzi 20 punktów szczepień w całej Polsce.

Centra medyczne Scanmed działają w 23 miastach w Polsce, między innymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Pabianicach.

W skład Grupy Scanmed wchodzą dwa pełnoprofilowe szpitale – Szpital św. Rafała w Krakowie oraz Szpital im. Rudolfa Weigla w Blachowni – należące do Systemu Podstawowego Zabezpieczenia Świadczeń Szpitalnych (sieci szpitali), a także kilkanaście centrów kardiologicznych.