Scanmed partnerem medycznym Grand Prix Polski w Siatkówce

0
963


Zespół Scanmed Multimedis i Szpitala św. Rafała odpowiadał za zabezpieczenie medyczne V Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Była to już kolejna impreza, której partnerem medycznym był Scanmed.

– Cieszymy się, że po raz kolejny jako Partner Medyczny wydarzeń organizowanych przez Miasto Kraków mogliśmy dbać o bezpieczeństwo uczestników najważniejszych krakowskich inicjatyw sportowych. V Grand Prix w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa to unikatowe wydarzenie, które na pewno przyczyni się do promocji sportu i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców.  – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

– Zawody każdego dnia turnieju miało okazję zobaczyć ponad 500 osób. Oprócz tego przygotowaliśmy liczne atrakcje i konkursy. Chętne osoby w tych dniach mogą bezpłatnie korzystać z podgrzewanego basenu. Cieszymy się, że naszym partnerem jest Grupa Scanmed, której wielokrotnie powierzaliśmy zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzeń sportowych – mówi Łukasz Mrugalski z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Dotychczas miał przyjemność odpowiadać za obstawę medyczną m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, Finału 68. Tour de Pologne, Cracovia Interrun. Spółka jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. W samym tylko 2011 roku firma zabezpieczała ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Główne obszary działalności to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Scanmed Szpital św. Rafała w Krakowie należy do najnowocześniejszych placówek tego typu w Polsce. Dowodem wysokiej jakości świadczonych usług są liczne wyróżnienia, m.in. w konkursie „Perły medycyny”, rankingu „Bezpieczny szpital” zorganizowanym przez dziennik Rzeczpospolita i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Szpital posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia oraz certyfikat ISO 9001: 2008.