Scanmed partnerem Mistrzostw Krakowa w Biegu Górskim

0
1024


Scanmed Multimedis odpowiadał za zabezpieczenie medyczne VI Międzynarodowych Mistrzostwa Krakowa w Biegu Górskim Bieg Trzech Kopców.  Impreza odbyła się 7 października 2012 roku.

– Cieszymy się, że po raz kolejny jako Partner Medyczny wydarzeń organizowanych przez Miasto Kraków mogliśmy dbać o bezpieczeństwo uczestników najważniejszych krakowskich inicjatyw sportowych. Bieg Trzech Kopców to jeden z największych biegów górskich w Polsce. Mamy nadzieję, że przyczyni się do promocji zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Krakowa.  – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

Uczestnicy mieli do pokonania 13-kilometrową trasę, której prawie 1/4 prowadzi ścieżkami o nieutwardzonej nawierzchni. Różnica poziomów sięga 160 m. Jest to jedyny w Polsce bieg górski, który prowadzi przez centrum dużego miasta.

-Bieg Trzech Kopców cieszył się w tym roku olbrzymią popularnością. Bezpieczeństwo uczestników biegu jest naszym priorytetem, cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy przyjemność współpracować ze Scanmed Multimedis. – mówi Łukasz Mrugalski z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Scanmed Multimedis posiada wieloletnie doświadczenie jako dostawca usług medycznych w obszarze zabezpieczania medycznego imprez masowych. Dotychczas odpowiadał za obstawę medyczną m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, Finału 68. Tour de Pologne, Cracovia Interrun. Spółka jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego. Każdego roku firma zabezpiecza ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych.