Scanmed partnerem wydarzenia kulturalnego

0
801


Scanmed Multimedis jest oficjalnym partnerem medycznym kolejnego wydarzenia kulturalnego. Tym razem jest to superwidowisko operowe „Bal Maskowy” Giuseppe Verdiego, które zostanie wystawione w dniach 15-17 czerwca 2012 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Jest to jedna z imprez towarzyszących EURO 2012.

– Cieszymy się, że możemy zaangażować się w tak ciekawy projekt, jakim jest superwidowisko wystawiane na Stadionie Olimpijskim. To ważne wydarzenie nie tylko dla melomanów, ale również kibiców i turystów. Superwidowiska Opery Wrocławskiej cieszą się niesamowitą popularnością – nasz zespół odpowiadać będzie za bezpieczeństwo medyczne ponad 20 tysięcy widzów – mówi Joanna Szyman, Prezes Zarządu Scanmed Multimedis.

Superprodukcje Opery Wrocławskiej, które w ciągu 15 lat obejrzało ponad 410 tys. osób, określane są wrocławskim fenomenem. Wystawiane były w atrakcyjnych miejscach Wrocławia, m.in. w Hali Stulecia, na Wyspie Piaskowej, Pergoli, na scenie na Odrze i na Stadionie Olimpijskim.

Scanmed Multimedis SA od wielu lat zajmuje się zabezpieczaniem medycznym imprez masowych. Odpowiadał za obstawę medyczną m.in.: Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, LOTOS Poland Tour FIS Grand Prix, Finału 68. Tour de Pologne, Festiwalu Zaczarowanej Piosenki  i Wielkiej Parady Smoków. W samym tylko 2011 roku firma zabezpieczała ponad 120 ważnych wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Scanmed Multimedis prowadzi działalność od 2000 roku. Główne obszary działalności to ambulatoryjna opieka medyczna, diagnostyka obrazowa oraz opieka wyjazdowa. Specjalizuje się w zapewnianiu opieki medycznej, zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów instytucjonalnych.