Scanmed: umowa z Akademią Górniczo-Hutniczą

0
832

Scanmed Multimedis S.A. podpisał umowę z Akademią Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie na realizację oraz monitorowanie programu adaptacyjnego dla studentów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. To kolejna umowa podpisana przez spółkę z tą uczelnią.

Program będzie realizowany od 1 października 2013 roku do 30 czerwca 2014 roku. W ramach realizacji programu Scanmed Multimedis odpowiedzialny będzie za diagnozę problemów adaptacyjnych studentów pierwszych lat studiów, przeprowadzenie cyklu warsztatów, zajęć psychoedukacyjnych i prozdrowotnych, a także organizację punktu konsultacyjnego dla studentów. Szacunkowa liczba studentów pierwszego roku objętych programem wynosi około 9.900 osób.

Scanmed prowadzi sieć przychodni studenckich Akamedik, które działają w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. 1 października 2013 została otwarta nowa placówka ambulatoryjna w Gdańsku, która również oferuje usługi środowiskom akademickim. W sumie Scanmed prowadzi 23 placówki na terenie całego kraju oraz Szpital Św Rafała w Krakowie.