Scanmed: umowa z Małopolskim Ośrodkiem Medycyny Pracy

0
948


Spółka Scanmed Multimedis S.A.  odpisała umowę z Małopolskim Ośrodkiem Medycyny Pracy w Krakowie dotyczącą świadczenia usług medycznych obejmujących badania lekarskie kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych i wyższych, uczniów tych szkół oraz studentów i uczestników studiów doktoranckich oraz słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych.

Chodzi o osoby, które w trakcie praktycznej nauki zawodu lub studiów są narażone na działanie czynników szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia.

Umowa została zawarta na okres od 17 marca 2014 roku do 30 listopada 2014 roku w wyniku postępowania konkursowego. Szacunkowa liczba osób objęta umową wynosi 1900.

W ramach Grupy Scanmed Multimedis świadczone są kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne. Grupa świadczy usługi medyczne w największych miastach w Polsce – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Pabianicach, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku, oferując usługi w ramach 25 wielospecjalistycznych centrów medycznych, sieci ponad 650 placówek partnerskich i pełnoprofilowego Szpitala św. Rafała w Krakowie.

Usługi oferowane w ramach Grupy Scanmed Multimedis wybrało ponad 320 tysięcy pacjentów indywidualnych i blisko 20 tysięcy klientów korporacyjnych.