Skierniewice: wkrótce otwarcie Centrum Ogrodowa

0
903

W Skierniewicach powstaje nowe Centrum Zdrowia Ogrodowa. W placówce działa już pracownia diagnostyczna oraz klinika stomatologiczna. W końcu sierpnia lub na początku września 2012 zostaną tutaj uruchomione nowe poradnie specjalistyczne.

Pracownia diagnostyki obrazowej, zlokalizowana w nowym centrum, działa od stycznia 2012 roku. Oferuje badania rezonansu magnetycznego, finansowane z NFZ, oraz tomografii komputerowej. Pracownia jest prowadzona przez spółkę Fantom z Łodzi, która dzierżawi pomieszczenia w Centrum Ogrodowa.

Placówka jest zlokalizowana w centrum miasta przy ulicy Ogrodowej 21/23. Całkowita powierzchnia obiektu to około 1100 mkw, część medyczna zajmie w sumie około 900 mkw.

Właścicielem placówki jest Grzegorz Kania prowadzący Centrum Medyczne Zadębie, działające przy ulicy Narcyzowej w Skierniewicach. Część poradni, które będą działały w Centrum Ogrodowa, zostanie przeniesionych tutaj z placówki na Zadębiu. W budynku będzie też działać apteka oraz bank. Koszt budowy i wyposażenia obiektu (oprócz wyposażenie pracowni diagnostyki) jest szacowany na 3,5 mln zł.

NZOZ Zadębie oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ.