ŚLA: nowy punkt pobrań w Radzionkowie

0
397

Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyły 12 września 2018 roku kolejny punkt pobrań do badań laboratoryjnych, zlokalizowany w Radzionkowie, w powiecie tarnogórskim. Placówka mieści się w budynku Centrum Medycznego Kardio.CLINIC & TE-VITA.

W nowym punkcie pobrań dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez ŚLA, w tym między innymi pakiety badań dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb klientów (m.in. ogólny, tarczycowy, bezpieczny, witaminy D3).

Większość wyników badań można odebrać online. Na platformie internetowej dostępne jest także archiwum wyników badań wykonanych w laboratorium sieci.

Jest to pierwszy punkt pobrań sieci w tej miejscowości. W sierpniu 2018 roku Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyły pierwszy punkt pobrań w Mikołowie, a w czerwcu 2018 – w Świętochłowicach. W sumie sieć prowadzi już 52 punkty pobrań na terenie Śląska, które zlokalizowane są między innymi w Katowicach, w Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu Zdroju, Kędzierzynie Koźlu, Kielcach, Opolu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Trzebini i Żywcu.

W Katowicach sieć prowadzi laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Śląskie Laboratoria Analityczne działają na rynku od 1991 roku. Od 2013 roku prowadzą także Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne.