Śląskie Laboratoria Analityczne: nowa placówka w Katowicach

0
954

16 stycznia 2017 roku rozpoczyna działalność nowy punkt pobrań sieci Śląskie Laboratoria Analityczne. Placówka mieści się w Katowicach-Piotrowicach, na obrzeżach osiedla Odrodzenia, przy ulicy Szewskiej 1, zlokalizowana jest na parterze Centrum Zdrowia i Urody Estelime, funkcjonującym w Galerii Handlowej Manhattan.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do piątku od 6.00 do 10.00 i będzie oferowała pełną ofertę badań dostępnych w sieci placówek ŚLA, w tym także pakiety badań, dostosowane do różnych potrzeb klientów. Wybrane pakiety można także nabyć w postaci bonów podarunkowych. W przypadku większości badań wyniki można otrzymać droga meilową.

Jest to już czwarty punkt pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych otwarty w Katowicach. Pozostałe działają przy ulicach: Kwiatkowskiego, Żelaznej oraz Fredry.

W Katowicach sieć prowadzi także laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzą 38 punktów pobrań, które zlokalizowane są także w Bielsku-Białej, Bytomiu (2 placówki), Będzinie, Chorzowie, Częstochowie (2 placówki), Dąbrowie Górniczej, Gliwicach (3 placówki), Jastrzębiu Zdroju, Jaworznie, Kędzierzynie Koźlu (2 placówki), Kielcach, Knurowie, Mysłowicach (2 placówki), Nysie, Olkuszu, Opolu, Orzeszu, Piekarach Śląskich, Siemianowicach Śląskich, Świętochłowicach, Tarnowskich Górach (2 placówki), Wieluniu, Zabrzu (2 placówki) i Żywcu.

Śląskie Laboratoria Analityczne działają na rynku od 1991 roku. W 2013 roku ŚLA otworzyły Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne.