Śląskie Laboratoria Analityczne uruchomiły konsultacje telefoniczne

0
324

Sieć placówek diagnostycznych Śląskie Laboratoria Analityczne wprowadziła do swojej oferty telefoniczne konsultacje wyników badań z doświadczonymi diagnostami laboratoryjnymi.

Pacjenci mogą korzystać z tej usługi, gdy podczas rejestracji w punkcie pobrań poinformują, że są zainteresowani taką formą konsultacji.

Diagnostów można zapytać o interpretację zarówno podstawowych badań (takich jak na przykład morfologia), jak i tych bardziej specjalistycznych (na przykład z zakresu autoimmunodiagnostyki). Podczas interpretacji diagności mogą zadawać pacjentom dodatkowe pytania, które pomogą w udzieleniu jak najdokładniejszych sugestii.

Laboratoria uruchomiły taką usługę, odpowiadając na potrzeby pacjentów, którzy często nie chcą czekać na wizytę u lekarza, aby dowiedzieć się, czy ich wyniki są prawidłowe.

Koszt usługi wynosi 49,90 z (45,00 zł w przypadku zlecenia pakietu badań).

Śląskie Laboratoria Analityczne prowadzą ponad 50 punktów pobrań, które zlokalizowane one są między innymi w Katowicach, w Bielsku-Białej, Chorzowie, Częstochowie, Jastrzębiu Zdroju, Kędzierzynie Koźlu, Kielcach, Opolu, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Trzebini i Żywcu.

W Katowicach sieć prowadzi laboratoria: medyczne i mikrobiologiczne.

Czytaj także: Diagnostyka otworzyła nowy punkt pobrań>>>