Słupsk: Klinika Invicta zmienia lokalizację

0
2252

Klinika Invicta działająca w Słupsku zmienia siedzibę. Z dotychczasowej przy ulicy Frąckowskiego 15 przeniesie się do placówki przy ulicy Leszczynowej 16/1, na parter nowo wybudowanego obiektu naprzeciwko szpitala.

W nowej siedzibie Invicta będzie działać od 28 stycznia 2019 roku.

Nowa siedziba będzie większa od dotychczasowej. Znajdzie się tutaj między innymi obszerna recepcja,  dyskretnie usytuowany pokój  dla panów i cztery przestronne gabinety lekarskie. Dla wygody pacjentów punkt pobrań umieszczony został tuż przy drzwiach wejściowych.

– Dotychczasowa placówka, ze względu na dużo mniejszą powierzchnię,  nie dawała możliwości dalszego rozwoju w kontekście naszych możliwości i potrzeb pacjentów. – tłumaczy Patrycja Witt, kierownik oddziałów Invicta na Pomorzu. – Dzięki nowej, większej, lepiej wyposażonej klinice będziemy w stanie zapewnić im łatwy dostęp do profesjonalnej opieki i najnowszych rozwiązań, a tym samym – przy współpracy z naszymi placówkami w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu – zaproponować skuteczne leczenie specjalistyczne – wyjaśnia Witt.

W nowej siedzibie Invicta ma zamiar także poszerzyć zakres świadczeń.

Oferta Kliniki Invicta wpisuje się w aktualnie trwający w Słupsku program dofinansowania zabiegów in vitro dla mieszkańców, który wystartował w połowie 2018 roku. Na jego realizację miasto przeznaczyło 100 tys. złotych, co pozwała dofinansować do 20 zabiegów in vitro rocznie. W ubiegłym roku w Klinice Invicta z programu skorzystało 10 par, z czego 2 już spodziewają się dziecka.

Czytaj: Invicta realizuje program leczenia niepłodności w Słupsku>>>

Z okazji otwarcia, w Klinice w lutym 2019 realizowana będzie kampania, zachęcająca pary bezskutecznie starające się o potomstwo do wykonania badań i skorzystania z pierwszej porady u specjalisty.

Invicta działa na rynku od 18 lat, specjalizując się między innymi w kompleksowej diagnostyce i leczeniu zaburzeń płodności oraz w obszarze zdrowia kobiety (profilaktyka zdrowotna, prowadzenie ciąży, badania prenatalne).