Specjalistyczne Centrum Medyczne Sanmednależy do Pracodawców Medycyny Prywatnej

0
759

Specjalistyczne Centrum Medyczne Sanmed z Ryk (województwo lubelskie) zostało członkiem organizacji Pracodawcy Medycyny Prywatnej. Placówka jest największą specjalistyczną przychodnią w tej miejscowości.

Świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Usługi są zarówno finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia jak i komercyjne. Kontrakt placówki z NFZ na rok 2013 dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie alergologii, dermatologii, neurologii, ginekologii i położnictwa, ortopedii i traumatologii, otolaryngologii, urologii, chirurgii ogólnej oraz badań endoskopowych.

Placówka od 2009 roku zajmuje nowoczesny budynek w centrum miasta, przy ulicy Żytniej 16, z dogodnym dojazdem i własnym parkingiem. Wyposażona jest w nowoczesną aparaturę, w tym między innymi w aparat RTG, Pantomograf RTG, aparat do zdjęć punktowych, aparat USG, video-gastroskop, video-kolonoskop, spirometr, aparat holterowski, aparat do komputerowego badania wzroku. W placówce znajduje się też laboratorium analityczne.

Właścicielem placówki jest Specjalistyczne Centrum Medyczne Sanmed A.D. Kołodziejek Sp. cywilna.