Spółka Dent-a-Medical w programie Payback

0
842


Spółka Dent-a-Medical SA podpisała umowę o współpracy z Loyalty Partner Polska sp. z o.o. sp.k., właścicielem programu Payback w Polsce. Sieć gabinetów stomatologicznych sieci partnerskiej Dent-a-Medical będzie uczestnikiem programu bonusowego Payback Moje Miasto.

Program Payback jest programem lojalnościowym, w którym za pomocą jednej karty uczestnicy mogą gromadzić punkty podczas codziennych zakupów w wielu tradycyjnych punktach sprzedaży oraz online. Zgromadzone punkty mogą być zamieniane na zniżki lub stanowić zapłatę za nabywane usługi i produkty.

Współpraca spółki z programem Payback Moje Miasto w pierwszym okresie dotyczyć będzie gabinetów sieci zlokalizowanych w Warszawie. Następnie ma ona obejmować kolejne regiony Polski.

W Polsce jest ponad 6 milionów zarejestrowanych i aktywnych uczestników programu Payback, a w samej Warszawie ponad 600 tysięcy.

Spółka Dent-a-Medical nie prowadzi obecnie żadnej własnej placówki i skupia się na rozwoju sieci placówek partnerskich, których posiada ponad 320. Placówki oferują kompleksową opiekę dentystyczną zarówno dla pacjentów indywidualnych jak i w ramach abonamentów firmowych. Wcześniej spółka prowadziła własne placówki w Warszawie i Wrocławiu.