Sport Klinika bada satysfakcję pacjentów

0
832


Sport Klinika w Żorach przeprowadza badania dotyczące satysfakcji pacjentów placówki. Zbierane są opinie pacjentów korzystających z rehabilitacji, z konsultacji w poradniach specjalistycznych a także pacjentów szpitalnych.

Ankiety są anonimowe. Ich celem jest poznanie przez placówkę opinii pacjentów oraz wykorzystanie ich w celu podniesienia jakości świadczonych usług.

Sport Klinika to jeden z największych w Polsce ośrodków specjalizujących się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych. Placówka powstała w 2002 roku. Jej specjalnością są małoinwazyjne zabiegi operacyjne metodą artroskopową, a w szczególności zabiegi rekonstrukcyjne i naprawcze stawu kolanowego i ramiennego. W szpitalu przeprowadzane są operacje refundowane przez NFZ oraz zabiegi komercyjne. Ośrodek od lat współpracuje ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach.

W roku 2013 w Sport Klinice otwarty został nowy kompleks medyczny, składający się z Centrum Diagnostyki Obrazowej prowadzonego przez firmę Helimed oraz szpitala specjalizującego się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu.

Pod koniec grudnia 2014 100 procent udziałów w Sport Klinice nabył Scanmed Multimedis.