Suchy Bór: ośrodek rehabilitacji leczniczej na sprzedaż

0
227

Stobrawskie Centrum Medyczne z siedzibą w Kup (województwo opolskie) sprzedaje ośrodek rehabilitacji leczniczej w Suchym Borze. Wartość ośrodka wynosi ponad 1,5 mln zł.

W ogłoszonym pierwszym postępowaniu przetargowym nie wpłynęła ani jedna oferta. Centrum przygotowuje kolejne ogłoszenie dotyczące negocjacji, skierowane do potencjalnym nabywców. Wcześniej kilku oferentów oglądało ośrodek.

Zespół Ośrodków Rehabilitacji Leczniczej sp. z o. o. z siedzibą w Suchym Borze został przejęty przez Stobrawskie Centrum Medyczne sp. z o. o. z siedzibą w Kup we wrześniu 2015 roku.

Działał tutaj ośrodek rehabilitacji dziennej, ośrodek rehabilitacji dziennej dla dzieci, zakład rehabilitacji leczniczej oraz poradnia rehabilitacyjna w Chrząstowicach. Działalność rehabilitacyjna była prowadzona do końca czerwca 2017 roku.

Stobrawskie Centrum Medyczne prowadzi szpital w Kup z oddziałami geriatrii, chorób płuc, wewnętrznym i reumatologicznym, oraz szpital w Pokoju, prowadzący oddział rehabilitacyjny. W Kup działa także dzienny dom opieki dla seniorów. Centrum prowadzi także poradnię POZ w Chrościcach.

Stobrawskie Centrum Medyczne jest spółką z o.o. z udziałem samorządu województwa opolskiego.