Swarzędz: nowe usługi w Centrum Diagnosis

0
1016


Centrum Medyczne Diagnosis ze Swarzędza rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie laryngologii. Od niedawna w placówce przyjmują także nowi specjaliści w zakresie chirurgii naczyń oraz ginekologii. Konsultacje są komercyjne.

Diagnosis oferuje konsultacje w zakresie ponad 20-tu specjalności, w tym miedzy innymi chirurgii, endokrynologii, logopedii, neonatologii, psychiatrii, psychologii dla dzieci. Od września 2015 w placówce przyjmuje specjalista w zakresie dietetyki.

W placówce można także wykonać badania diagnostyczne USG u dzieci i dorosłych oraz badania laboratoryjne. Centrum obejmuje opieką  zawodników sekcji taekwondo AZS OŚ Poznań, którzy mają 10-procentowy rabat na oferowane usługi.

Świadczenia Centrum są komercyjne. Cena badania USG wynosi od 100 zł do 150 zł. Koszt konsultacji od 100 do 150 zł. Placówka współpracuje także z ubezpieczycielami. Założona w roku 2015 fundacja Diagnosis, której prezesem jest Adam Łuczak, organizuje akcje profilaktyczne, bezpłatne badania dla dzieci z miejscowych szkół podstawowych oraz spotkania ze specjalistami.

Centrum Diagnosis mieści się w Swarzędzu na Osiedlu Sarmackim 1/4.