Swissmed: kontrakt na kardiologię z gdańskim OW NFZ

0
863


Swissmed Centrum Zdrowia S.A. zawarł umowę z Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia w Gdańsku dotyczącą świadczenia usług w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Wartość umowy w okresie od 1 lipca 2013 roku do 31 grudnia 2013 roku wynosi 136 170 zł.

Kontrakt ten dotyczy świadczeń ambulatoryjnych w zakresie kardiologii. Umowa została zawarta na okres od 1 lipca 2013 roku do 30 czerwca 2016 roku i stanowi kolejną umowę zawartą z Pomorskim Oddziałem NFZ.

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej Swissmed, która obejmuje także Swissmed Prywatny Serwis oraz Swissmed Nieruchomości sp. z o.o i Swissmed Development sp. z o.o. .

Swissmed prowadzi dwa szpitale – w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć przychodni na Pomorzu i w stolicy. Szpital w Gdańsku ma 16 oddziałów z 72 – łóżkami. Szpital w Warszawie wyposażony jest w 45 łóżek. Warszawski Szpital Swissmed został wydzierżawiony spółce Magodent. W Szpitalu Swissmed w Gdańsku ośrodek diagnostyczny przejęła Grupa Lux Med.