Swissmed Prywatny Serwis Medyczny: umowa z EDF Polska

0
744


Spółka Swissmed Prywatny Serwis Medyczny podpisała aneks do umowy ze  spółką EDF Polska S.A. z Warszawy dotyczącej świadczenia usługi w zakresie opieki zdrowotnej dla pracowników spółki.

Na mocy aneksu okres obowiązywania umowy został przedłużony do 31 grudnia 2014 roku. Zmianie uległa także stawka wynagrodzenia. Swissmed szacuje, że wartość umowy wyniesie około 840 tysiące złotych.

EDF to grupa energetyczna o światowym zasięgu, która działa od 1993 roku i jest największym w kraju inwestorem zagranicznym w sektorze produkcji energii elektrycznej i ciepła. Obecnie EDF ma 10-procentowy udział w rynku energii elektrycznej i 15-procentowy udział w rynku ciepła sieciowego w Polsce.

Swissmed Prywatny Serwis Medyczny S.A. to spółka z Grupy Swissmed. Obszary działalności spółki to prywatne lecznictwo zamknięte oraz  prywatne konsultacje medyczne i badania diagnostyczne. W ofercie firmy znajduje się też sprzedaż pakietów medycznych dla osób indywidualnych oraz firm. Spółka współpracuje także z firmami ubezpieczeniowymi świadcząc usługi dla pacjentów posiadających polisy zdrowotne.