Swissmed: rabat na usługi w przychodni w Pruszczu Gdańskim

0
928


Przychodnia Swissmed działająca w Pruszczu Gdańskim oferuje 50 procentowy rabat na konsultacje u lekarzy specjalistów: okulisty, internisty, laryngologa i neurologa. Promocja trwała przez cały sierpień i została przedłużona do końca września 2012 roku.

Przychodnia Swissmed w Pruszczu Gdańskim została otwarta w marciu 2012 roku. Zlokalizowana jest przy ulicy Wita Stwosza 1. Koszt inwestycji wyniósł około 2,5 mln zł. Oferta placówki skierowana jest do pacjentów prywatnych, posiadających pakiety opieki medycznej Swissmed oraz polisy zdrowotne.

Placówka zajmuje pomieszczenia na trzech poziomach. Działa tutaj 10 gabinetów, w których można skorzystać z konsultacji w zakresie m.in. medycyny rodzinnej, medycyny pracy, okulistyki, ginekologii, laryngologii, alergologii, pediatrii, chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, gastroenterologii, ortopedii, kardiologii, dermatologii, reumatologii, neurologii oraz urologii. Jest także możliwość wykonania zabiegów ambulatoryjnych. W pracowniach diagnostycznych można wykonać badania: laboratoryjne, EKG spoczynkowe, a także badania obrazowe: USG klasyczne, ginekologiczne, prenatalne oraz USG płodu z opcją 4D.

Swissmed prowadzi dwa szpitale – w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć przychodni na Pomorzu i w stolicy. Skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Swissmed od 1 stycznia 2011 do 31 marca 2012 wyniosły 60 043 tys. zł. W okresie tym Grupa odnotowała stratę netto w wysokości 12 763 tys. zł.