Swissmed: rabaty na profilaktykę i badania

0
733


Swissmed oferuje rabaty na badania i konsultacje medyczne przez cały rok 2015. Program promocji zostało opracowany na poszczególne miesiące. Rabaty wynoszą od 10 do 30 procent, w zależności od liczby i rodzaju badań.

W styczniu promocja dotyczy badań w zakresie kardiologii, w lutym – dermatologii, a marcu – ginekologii i urologii. W kwietniu można skorzystać z tańszych badań endoskopowych, a w maju – z okulistycznych. We wrześniu tańsza będzie rehabilitacja, w październiku konsultacje i badania w zakresie onkologii, w listopadzie – badania przeznaczone dla panów.

Swissmed prowadzi 4 placówki: szpital przy ulicy Wileńskiej w Gdańsku oraz przychodnie wielospecjalistyczne przy ulicy Jaśkowa Dolina w Gdańsku, przy ulicy Armii Krajowej w Gdyni i w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Wita Stwosza. Oprócz podstawowej opieki zdrowotnej oferuje konsultacje specjalistyczne, zabiegi operacyjne, diagnostykę, opiekę pielęgniarską oraz rehabilitację. Sprzedaje abonamenty indywidualne oraz dla firm.

Kontrakt spółek Swissmedu (Swissmed Centrum Zdrowia oraz Swissmed Vascular) z NFZ na rok 2014 miał wartość około 24 mln zł. Kontrakt dotyczył leczenia szpitalnego i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.