Synevo: bezpłatne badania profilaktyczne

0
782


Laboratoria prowadzone przez spółkę Synevo oferują bezpłatne testy w kierunku zakażenia wirusem HCV, który wywołuje chorobę wątroby WZW C. Akcja jest prowadzona w ramach kampanii „Cichy Zabójca WZW C. Działa w ukryciu”.

Bezpłatne testy dostępne są do 30 czerwca 2012 lub do wyczerpania puli w dwóch punktach Synevo: przy ulicy Długiej 44/50 oraz przy ulicy Wałbrzyskiej 48. Oba punkty mieszą się w Warszawie.

Synevo Polska jest częścią Grupy Medicover. Placówki Synevo oferują kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki medycznej, między innymi: prowadzenie laboratoriów szpitalnych, obsługę publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych ośrodków opieki medycznej,  obsługę klientów indywidualnych, pacjentów gabinetów specjalistycznych, a także usługi laboratorium centralnego w badaniach klinicznych prowadzonych przez firmy farmaceutyczne i organizacje prowadzące badania kliniczne na zlecenia.

Synevo prowadzi obecnie laboratoria medyczne w: Warszawie, Wołominie, Gdańsku, Tczewie, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Łodzi, Głownie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu oraz Włocławku.

Synevo prowadzi także działalność szkoleniową. Od kwietnia 2012 rozpoczęło darmowe godzinne szkolenia (tzw. webinary) dla lekarzy i diagnostów, które odbywają się na żywo przez internet. Odbyło się już szkolenie na temat diagnostyki molekularnej zakażeń wirusami brodawczaka ludzkiego w ginekologii.