Synevo: certyfikat ISO w zakresie bezpieczeństwa informacji

0
993


Synevo uzyskało certyfikat ISO w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji. Certyfikat potwierdza, że spółka spełnia wymagania normy ISO/IEC 27001:2013 do prowadzenia działalności w zakresie podstawowej i zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej.

Certyfikacją zostało objętych 28 placówek, działających między innymi w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Krakowie, Sosnowcu, Poznaniu, Wrocławiu czy Zielonej Górze.

Certyfikat wydała firma LL-C Certification.

Synevo to sieć obejmująca około 100 placówek w całym kraju (laboratoriów i punktów pobrań). Laboratoria medyczne Synevo działają między innymi w Warszawie, Wołominie, Gdańsku, Tczewie, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Łodzi, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Sosnowcu, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Chojnicach.

Synevo wchodzi w skład międzynarodowej sieci laboratoriów medycznych,  działających w Niemczech, Turcji, Rumunii, na Ukrainie, w Gruzji, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i Rosji. Synevo należy do Grupy Medicover.