Synevo: nowy punkt pobrań

0
1384

Spółka Synevo poinformowała o otwarciu nowego punktu pobrań, który zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ulicy Racławickiej 15/19. Pod adresem tym działa poradnia podstawowej opieki zdrowotnej należąca do AAVITA Lekarskiej Przychodni Leczniczo-Profilaktycznej.

Synevo to sieć obejmująca ponad 90 placówek w całym kraju (laboratoriów i punktów pobrań). Laboratoria Medyczne Synevo działają między innymi w Warszawie, Wołominie, Gdańsku, Tczewie, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Łodzi, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Sosnowcu, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Chojnicach.

Synevo Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2002 roku. Wpływ na rozwój i przyszłość firmy miała fuzja z Nova Medical, CDL Analco, AMT Analco i Eurolab Wrocław, która dokonała się w 2005 roku.

30 grudnia 2013 nastąpiło połączenie spółek Synevo Polska Sp. z o.o. z Nucleagena Sp. z o.o. poprzez przejęcie pierwszej z wymienionych spółek przez ostatnią. Jednocześnie  nastąpiła zmiana nazwy spółki Nucleagena Sp. z o.o. na Synevo Sp. z o.o. 

Synevo wchodzi w skład międzynarodowej sieci laboratoriów medycznych,  działających w Niemczech, Turcji, Rumunii, na Ukrainie, w Gruzji, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i Rosji. Synevo należy do Grupy Medicover.