Synevo: połączenie ze spółką Baltic Medical

0
1908

Spółka Synevo sp. z o.o. poinformowała o połączeniu ze spółką Baltic Medical S.A. które nastąpi poprzez jej przejęcie. Synevo posiada 100 procent udziałów  w spółce przejmowanej.

Baltic Medical S.A. ma siedzibę w Gdyni przy ulicy Powstania Styczniowego 9b. Prowadzi  też placówki w Warszawie przy ulicy Chocimskiej 5 oraz w Krakowie przy ulicy Bochenka 12.

Spółka działa od 2005 roku i powstała w wyniku przekształceń własnościowych laboratorium. Oferuje usługi z zakresu patomorfologii oraz analiz radiologicznych dla szpitali, laboratoriów, przychodni i gabinetów lekarskich.

Synevo to sieć obejmująca około 100 placówek w całym kraju (laboratoriów i punktów pobrań). Laboratoria medyczne Synevo działają między innymi w Warszawie, Wołominie, Gdańsku, Tczewie, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Łodzi, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Sosnowcu, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Chojnicach.

Synevo wchodzi w skład międzynarodowej sieci laboratoriów medycznych,  działających w Niemczech, Turcji, Rumunii, na Ukrainie, w Gruzji, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i Rosji. Synevo należy do Grupy Medicover.