Synevo zwiększa dostępność punktów pobrań

0
293

Sieć laboratoriów diagnostycznych Synevo zwiększa dostępność do swoich punktów pobrań zlokalizowanych w Warszawie. Kolejny punkt pobrań od 1 września 2020 roku będzie czynny w sobotę, a jeden także w niedzielę.

Dotyczy to punktu pobrań Synevo zlokalizowanego w Warszawie przy alei KEN 46, który będzie otwarty w każdą niedziele od 8.00 do 13.00, oraz punktu pobrań, działającego przy ulicy Wałbrzyskiej 48, który będzie czynny w każdą sobotę od 7.00 do 13.00.

W soboty dostępne są także punkty pobrań Synevo działające w Warszawie przy ulicach – Światowida, Dzikiej, Skierniewickiej, Fieldorfa, przy alei Zjednoczenia, Przy Bażantarii, przy ulicy Foksal oraz przy placu Konesera.

Czytaj także: Nowe centrum Medicover Stomatologia w Poznaniu>>>

Laboratoria i punkty pobrań Synevo działają w 14-tu województwach, zlokalizowane są między innymi w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Zielonej Górze, Krakowie, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Sosnowcu czy Gorzowie Wielkopolskim.

Laboratorium Synevo, działające w Krakowie przy ulicy Balickiej znajduje się na liście podmiotów uprawnionych przez Ministerstwo Zdrowia do wykonywania badań na obecność wirusa SARS CoV-2.

Synevo wchodzi w skład międzynarodowej sieci laboratoriów medycznych,  działających w Niemczech, Turcji, Rumunii, na Ukrainie, w Gruzji, Białorusi, Mołdawii, Bułgarii, Serbii i Rosji. Synevo należy do Grupy Medicover.