Synlab: nowy punkt pobrań

0
1001


Spółka Synlab Polska otworzyła nowy punkt pobrań, który mieści się w Klinice Medycyny Naturalnej L’ALBA Vita, w Warszawie przy ulicy Racławickiej 146 lok. U7 (blisko ulicy Żwirki i Wigury).  To dziewiąty punkt pobrań sieci.

Klinika specjalizuje się w medycynie naturalnej, dietetyce, oferuje między innymi indywidualne plany terapeutyczne. Otwarty w niej punkt pobrań proponuje szeroką ofertę badań z zakresu tzw. medycyny komplementarnej, w tym między innymi test nietolerancji pokarmowej IgG zależnej.

Pozostałe punkty pobrań Synlab działają także w Warszawie (trzy placówki) oraz w Sochaczewie, Grodzisku Mazowieckim, Konstancinie-Jeziornej, Pruszkowie i w Granicy pod Pruszkowem.  Każdy z punktów pobrań przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych oraz dzieci.

W Warszawie Synlab prowadzi także dwa laboratoria diagnostyczne.

Spółka Synlab jest największą siecią laboratoriów w Europie. Posiada swoje laboratoria w 35 krajach, takich jak Austria, Azerbejdżan, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Finlandia, Litwa, Macedonia, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Turcja, a na Bliskich Wschodzie – Arabia Saudyjska oraz  Zjednoczone Emiraty Arabskie. Liczba pracowników na świecie to 7.000.

Synlab oferuje szeroki zakres badań laboratoryjnych (ponad 5000 testów) dostępnych bez skierowania.