Synlab otworzył nowy punkt pobrań

0
1924

Na początku sierpnia 2018 roku sieć laboratoriów Synlab otworzyła nowy punkt pobrań w Piasecznie, pod Warszawą. Placówka zlokalizowana jest przy ulicy Kościuszki 41, czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach przedpołudniowych.

Synlab prowadzi punkty pobrań w Warszawie i okolicy. W stolicy działają na Ochocie, przy ulicy Mochnackiego 10 (w przychodni Ochota Medical Center), na Bemowie, przy ulicy  Kartezjusza 2 (w przychodni WAT), na Żoliborzu, przy ulicy Rydygiera 13 (w Poradni Lekarskiej dr Karney) oraz na Mokotowie, przy ulicy Rolnej (w przychodni Duomed).

Od lutego 2018 działa punkt pobrań w Centrum Medycyny Zintegrowanej, przy ulicy Braci Załuskich, w pobliżu stacji Metra Marymont, a od maja 2018 –punkt pobrań w Przychodni Alfamed w Mławie.

Czytaj: Mława: nowa placówka sieci Synlab>>>

Punkty pobrań sieci działają także w Grodzisku Mazowieckim, w Sochaczewie, w Pruszkowie oraz w Konstancinie-Jeziornej

Przy ulicy Kartezjusza 2 w Warszawie działa także laboratorium Synlab.

Synlab posiada laboratoria w 35 krajach, takich jak Austria, Azerbejdżan, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Finlandia, Litwa, Macedonia, Niemcy, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Turcja, a na Bliskich Wschodzie – Arabia Saudyjska oraz  Zjednoczone Emiraty Arabskie. Liczba pracowników na świecie to 7000.

Synlab oferuje szeroki zakres badań laboratoryjnych (ponad 5000 testów) dostępnych bez skierowania.