Szczecin: nowe usługi w placówce Domu Lekarskiego

0
888


Spółka Dom Lekarski S.A. ze Szczecina uruchomiła nowe usługi. W ośrodku w Centrum Handlowym Turzyn dostępna jest rehabilitacja falą uderzeniową, która jest nieinwazyjnym nowoczesnym rozwiązaniem do eliminowania przewlekłego bólu występującego w układzie mięśniowo − szkieletowym.

Usługi są komercyjne. Jeden zabieg kosztuje 50 zł, zabieg z rehabilitacją to koszt 140 zł, a 8 zabiegów połączonych z rehabilitacją kosztuje 1040 zł.

Dom Lekarski SA działa od 15 lat, świadczy usługi medyczne głównie z zakresu okulistyki i ortopedii. Spółka prowadzi w Szczecinie Centrum Medyczne Turzyn, zlokalizowane w nowatorskim koncepcie, w Centrum Handlowym Turzyn. Dom Lekarski prowadzi też przychodnię w Szczecinie przy ulicy Rydla, Centrum Zabiegowe przy ulicy Gombrowicza 23a oraz przychodnię stomatologiczną w Poznaniu. Zarządza oddziałem w szpitalu MSW w Szczecinie. W szczecińskim szpitalu wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu okulistyki, ortopedii i chirurgii ręki oraz chirurgii plastycznej.

Na kwiecień 2016 zostało zaplanowane otwarcie centrum medycznego, które będzie się mieściło na parterze budynku Piastów Office Center, przy ulicy Piastów 30 w Szczecinie. Nowy ośrodek będzie połączeniem przychodni i oddziału szpitalnego.

Spółka planuje również otwarcie nowej placówki medycznej w Centrum Handlowym „Outlet Park”, zlokalizowanym w Szczecinie, przy ulicy Struga 42, a także przy współpracy ze szwedzką spółką Thomas Lowerton – w Londynie.