Szczecin: nowe usługi w placówce spółki Dom Lekarski

0
802


Od marca 2016 centrum medyczne prowadzone przez spółkę Dom Lekarski S.A., działające w Centrum Handlowym Turzyn w Szczecinie, uruchomiło nową specjalizację – reumatologię. Usługi poradni są komercyjne.

Specjalista zatrudniony w nowej poradni wykonuje badania diagnostyczne, w tym między innymi USG reumatologiczne, a także podaje leki dostawowo osobom już zdiagnozowanym.

W Centrum Medycznym Turzyn działają także gabinety specjalistyczne oferujące konsultacje w zakresie alergologii, okulistyki, chirurgii, ortopedii, laryngologii i rehabilitacji. Działa tutaj punkt pobrań, pracownia USG oraz dział rehabilitacji.

Dom Lekarski SA działa od 15 lat, świadczy usługi medyczne głównie z zakresu okulistyki i ortopedii. Spółka prowadzi w Szczecinie oprócz placówki zlokalizowanej w Centrum Handlowym Turzyn także przychodnię przy ulicy Rydla, Centrum Zabiegowe przy ulicy Gombrowicza 23a oraz przychodnię stomatologiczną w Poznaniu. Zarządza oddziałem w szpitalu MSW w Szczecinie, gdzie wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu okulistyki, ortopedii i chirurgii ręki oraz chirurgii plastycznej.

Spółka planuje otwarcie w Szczecinie nowych placówek, które będą zlokalizowane w Piastów Office Center, w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta, oraz w Centrum Handlowym „Outlet Park”, przy ulicy Struga 42.  Przy współpracy ze szwedzką spółką Thomas Lowerton nowa placówka Domu Lekarskiego ma powstać w Londynie.