Szczecin: nowe usługi w placówkach Domu Lekarskiego

0
859

Placówki medyczne prowadzone przez spółkę Dom Lekarski ze Szczecina wprowadzają nowe usługi. Przychodnia Piastów Office Center rozszerzyła zakres świadczeń o zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Kolejna placówka sieci – Centrum Medyczne Outlet Struga wprowadziła do oferty świadczeń ginekologicznych obrazowanie USG 3d/4d oraz testy prenatalne: Harmony, Nifty oraz Sanco RHD. Nowi specjaliści oferują tutaj konsultacje psychologiczne, gastrologiczne, okulistyczne oraz onkologiczne i pulmonologiczne.

Dom Lekarski pracuje także nad stworzeniem systemu rezerwacji online, zintegrowanego z komputerowym systemem rejestracji pacjentów.

System pod koniec III kwartału 2017 roku był w fazie testów, a jego wdrożenie przewidziane jest na IV kwartał 2017. Do systemu rezerwacji online stworzone zostały Karty Zdrowia Pacjenta, dzięki którym pacjenci będą mieli możliwość monitorowania swojej historii choroby i wyników badań przez Internet.

Szpital Gryfino, którego większościowym udziałowcem jest spółka Dom Lekarski S.A., otworzył w lipcu 2017 roku nową przychodnię w Chojnie. Działają tutaj poradnie chirurgii ogólnej, otolaryngologii, okulistyczna, ginekologiczno-położnicza oraz urologiczna.

Dom Lekarski SA działa od ponad 15 lat. Spółka prowadzi w Szczecinie centra medyczne, zlokalizowane w Centrum Handlowym Turzyn, w biurowcu Piastów Office Center oraz w Outlet Park Szczecin przy ulicy Struga.

Prowadzi też przychodnię w Szczecinie przy ulicy Rydla oraz Centrum Zabiegowe przy ulicy Gombrowicza 23a. Zarządza oddziałem w szpitalu MSW w Szczecinie. W szczecińskim szpitalu wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu okulistyki, ortopedii i chirurgii ręki oraz chirurgii plastycznej.

Dom Lekarski S.A. posiada 74 procent udziałów w jednostce Szpital Powiatowy w Gryfinie sp. z o.o., który znalazł się w działającej od 1 października 2017 roku sieci szpitali.