Tarnów: medycyna sportowa w CenterMed

0
299

Centrum Medyczne CenterMed Słoneczna w Tarnowie rozszerzyło zakres oferowanych usług. Od listopada 2019 w placówce konsultacji udziela lekarz medycyny sportowej. Konsultacje są komercyjne.

Poradnia oferuje świadczenia dla wszystkich osób aktywnych fizycznie. Pozwala zawodowcom i amatorom na utrzymanie lub poprawę stanu zdrowia oraz zapewnia sportowcom odpowiednie zabezpieczenie medyczne i profilaktykę zdrowotną.

Specjalista medycyny sportowej zajmuje się między innymi kwalifikacją do uprawiania sportu wraz z wykluczeniem wszelkich przeciwwskazań zdrowotnych.

W Tarnowie ze świadczeń w zakresie medycyny sportowej można także korzystać w placówce CenterMed Chopina, a także w przychodni CenterMed zlokalizowanej w Kielcach przy alei Tysiąclecia Państwa Polskiego.

Czytaj także: W Gdańsku powstała filia Carolina Medical Center>>>

Grupa CenterMed prowadzi 24 placówki ambulatoryjne i jeden szpital. Centra medyczne działają w największych miastach w kraju: w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, a także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku.

Placówki oferują szeroki zakres opieki medycznej – od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, rehabilitację, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną. CenterMed współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz firmami ubezpieczeniowymi.