Tarnów: nowe usługi w Centrum Uno-Med

0
1003

Centrum Medyczne Uno-Med otworzyło nową poradnię specjalistyczną w placówce w Tarnowie. Poradnia oferuje konsultacje w zakresie urologii dla dorosłych i dzieci. Od lutego 2015 roku Uno-Med prowadzi także placówkę w Andrychowie.

Nowa przychodnia w Andrychowie oferuje usługi w zakresie okulistyki, kardiologii, kardiochirurgii, gastroskopii, urologii, dermatologii, ginekologii, ortopedii, chirurgii oraz badań endoskopowych górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Poza tym Uno-Med prowadzi przychodnię w Krakowie, w której dostępne są usługi okulistyczne, oraz dwie placówki w Tarnowie, które oferują usługi w zakresie stomatologii, okulistyki, chirurgii oraz badań endoskopowych.

Przychodnie w Tarnowie działają przy ulicach: Krasińskiego 29 i Gumniskiej 11, przychodnia w Krakowie – przy ulicy Dietla 19/3, a w Andrychowie – przy ulicy Krakowskiej 93a. Oferują usługi  komercyjne oraz finansowane w ramach kontraktu z NFZ. Kontrakt zawarty na rok 2015 ma wartość 1,1 mln zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w zakresie okulistyki i endoskopii oraz rehabilitacji leczniczej.