Tomma: druga pracownia rezonansu magnetycznego w Warszawie

0
592

Tomma Diagnostyka Obrazowa otworzyła drugą pracownię rezonansu magnetycznego w Warszawie. Placówka wyposażona została w nowoczesny sprzęt – GE Creator 1,5 T, zapewniający najwyższą jakość obrazowania.

W trosce o komfort pacjentów podczas badania w aparacie zastosowano innowacyjny system audio. Aparat wyposażony jest także w technologię Propeller, której zastosowanie umożliwia wykonywanie badań dowolnej anatomii, w dowolnej płaszczyźnie również u osób, które nie mogą leżeć nieruchomo.

W nowej pracowni rezonansu magnetycznego w Warszawie możliwe jest wykonanie szerokiego spektrum badań, również Whole Body Scan, czyli badania całego ciała.

Tomma prowadzi pracownie diagnostyki obrazowej (tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego, RTG, USG), na terenie całej Polski. Pracownie spółki działają między innymi w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Raciborzu czy Ostrowie Wielkopolskim.

Na początku sierpnia 2019 została otwarta nowa pracownia diagnostyczna Tomma w Zabrzu.

Czytaj na ten temat: Tomma Diagnostyka Obrazowa: nowa pracownia w Zabrzu>>>

Pracownie diagnostyczne zostały założone przez spółkę KIE, która w 2015 roku zmieniła nazwę na Tomma Diagnostyka Obrazowa sp. z o.o., a od roku 2016 roku funkcjonuje jako Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. Firma działa na rynku od ponad 25 lat.

W roku 2014 właścicielem spółki został Fundusz Tar Heel Capital.