Unimed prowadzi punkt szczepień w galerii handlowej

0
210
Zdjęcie: www.galeriabronowice.pl

Od 12 lipca 2021 roku Centrum Medyczne Unimed z Krakowa prowadzi punkt szczepień przeciw Covid-19 w Galerii Bronowice. Jest to pierwszym punkt szczepień w województwie małopolskim działający w galerii handlowej.

Galeria Bronowice to jedna z największych galerii handlowych w Krakowie, zlokalizowana przy ulicy Stawowej. W obiekcie o powierzchni najmu 60 tys. mkw. działa 150 lokali handlowo-usługowych. Jest  to także pierwsza galeria w Krakowie, w której funkcjonuje Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa,

W punkcie szczepień, który powstał w galerii, mogą się zaszczepić przeciw Covid-19 wszyscy chętni, bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Dotyczy to również szczepień dzieci od 12 roku życia. W placówce dostępna jest jednodawkowa szczepionka firmy Johnson&Johnsonm a także preparaty dwudawkowe firm Pfizer i Moderną.

Punkt szczepień czynny jest w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Czytaj także: Lux Med wykonał ponad 240 tysięcy szczepień>>>

Centrum Medyczne Unimed oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne oraz badania diagnostyczne. Świadczenia są zarówno finansowane w ramach środków Narodowego Funduszu Zdrowia jak i komercyjne.

Unimed prowadzi w Krakowie dwie placówki: przy ulicy Młodej Polski 7 oraz przy Placu na Groblach 5.

Placówki prowadzi Centrum Medyczne Unimed spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Prezesem spółki z o.o. jest Konrad Kuehn.