V Ogólnopolskie Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia

0
891


22 i 23 maja 2014 roku odbędzie się V Ogólnopolskie Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia. Tematem przewodnim spotkania będzie „Zarządzanie podmiotem leczniczym –wyzwania i trendy 2014.“ Forum odbędzie się w Warszawie w Centrum Edukacji Medycznej Cemed.

Wśród poruszanej podczas Forum tematyki znajda się nowe regulacje i plany legislacyjne Ministerstwa Zdrowia na rok 2014, współpraca z NFZ, elektroniczna dokumentacja medyczne i nowe technologie, a także zagadnienia związane z odpowiedzialnością prawną menedżera i placówki medycznej oraz z optymalizacją kosztów działalności leczniczej.

Wśród ekspertów, którzy wezmą udział w Forum, będą między innymi: Bożena Janicka, prezes Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia, Małgorzata Zaława-Dąbrowska, dyrektor SPZZLO Warszawa-Żoliborz, Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med, Kajetan Wojsyk, zastępca dyrektora ds. europejskich Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

W programie Forum znajdą się szczególnie doceniane  przez uczestników poprzednich edycji stałe elementy, takie jak panele dyskusyjne i sesje plenarne. Po raz pierwszy natomiast organizatorzy zaproszą do udziału w trzech ścieżkach tematycznych zakończonych indywidulanym doradztwem eksperckim.

Nowością na zakończenie drugiego dnia Forum będzie możliwość rozwoju kompetencji zarządczych podczas jednego, wybranego z trzech tematycznych warsztatów menedżerskich. Będą one dotyczyły zarządzania projektem w placówce medycznej – od planu po wdrożenie, zarządzania ryzykiem minimalizowania strat oraz controllingu medycznego i finansowego.

Forum sprzyja poznaniu obecnych i nadchodzących trendów w branży ochrony zdrowia, daje możliwość bezpośredniej rozmowy z ekspertami i sprzyja wymianie opinii w kuluarach podczas przerw kawowych i lunchu.

Formularz zgłoszenia
http://forumochronyzdrowia.wip.pl/rejestracja.html

Więcej informacji na stronie Forum
http://forumochronyzdrowia.wip.pl/glowna.html

Kontakt do organizatora: konferencje@wip.pl; tel. 22 429 41 8722 429 41 87 lub 22 429 41 6222 429 41 62