Viva Femina współorganizatorem konferencji

0
882

NZOZ Viva Femina dołączył do grona organizatorów konferencji Akademia MamaPyta.pl. Konferencja odbędzie się 9 maja 2013 roku w Biłgorajskim Centrum Kultury. Jest to projekt przeznaczony dla kobiet w ciąży, ale także obecnych i przyszłych mam.

Głównym patronem konferencji jest spółka Arion Szpitale, prowadząca Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju który obejmuje szpitale w Biłgoraju i Tarnogrodzie oraz poradnię we Frampolu.

Podczas spotkania poruszane będą zagadnienia dotyczące między innymi aktywności, odżywiania i pielęgnacji w ciąży i w okresie laktacji, przygotowania do porodu, pielęgnacji i odżywiania noworodków, szczepień, alergii, karmienia noworodków i niemowląt. Poza wykładami teoretycznymi zaplanowano także zajęcia praktyczne, które odbędą się w przerwie konferencji.

NZOZ Viva Femina zabezpiecza dyżury lekarskie i sprawuje opiekę ginekologiczno-położniczą w oddziale ginekologiczno-położniczym w biłgorajskim szpitalu oraz poradniach ginekologiczno-położniczych w Biłgoraju, Tarnogrodzie i Frampolu. Viva Femina działa od kwietnia 2011 roku.

.