Voxel: pracownia rezonansu magnetycznego w Łodzi

0
1602


Spółka Voxel kupiła pracownię rezonansu magnetycznego działającą w Szpitalu MSWiA w Łodzi. W kwietniu 2013 roku w wyniku cesji umowy z łódzkim oddziałem NFZ pracownia rozpoczęła wykonywanie badań w ramach kontraktu z Funduszem. Voxel od 2011 roku prowadzi w łódzkim szpitalu MSWiA pracownię PET-TK.

Pracownia rezonansu magnetycznego została kupiona od Nu-Med Pracownie Diagnostyczne Sp. z o.o. i została dołączona jako nowa komórka do centrum diagnostycznego działającego w Szpitalu MSWiA w Łodzi.  Pracownia MR, już pod zarządem Voxel S.A. uzyskała certyfikat ISO 9001-2008, wydany przez TUV Rheinland.

Przejęta pracownia rezonansu magnetycznego zatrudnia kadrę doświadczonych specjalistów radiologów, a nowoczesny aparat MR umożliwia wykonywanie badań, które spełniają wszystkie kryteria określone w przepisach NFZ.

Voxel prowadzi sieć centrów świadczących usługi z zakresu diagnostyki obrazowej, outsourcingu usług diagnostycznych oraz usług opisowych za pośrednictwem teleradiologii. Posiada pracownie w 20 miastach Polski. Prowadzi w Krakowie Centrum Produkcji Radiofarmaceutyków.