Voxel utworzy pracownię diagnostyczną w Łańcucie

0
953

Spółka Voxel S.A. została najemcą pomieszczeń oraz placu pod kontener z przeznaczeniem na pracownię tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego na terenie Centrum Medycznego w Łańcucie. Wartość czynszu zaproponowanego przez spółkę wynosi 3 902,35 zł netto miesięcznie.

Oferta spółka została wybrana w wyniku konkursu. Całkowita powierzchnia wynajmowanych pomieszczeń to 63,5 mk w. Umowa dotycząca świadczenia usług medycznych w zakresie badań TK i RMI zostanie zawarta od 1 stycznia 2014 roku do 31 grudnia 2019 roku.

Centrum Medyczne w Łańcucie sp. z o.o. to spółka z udziałem samorządu powiatowego, która prowadzi szpital z 15-oma oddziałami, poradnie podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistyczne, rehabilitacje i diagnostykę.

Spółka Voxel prowadzi sieć centrów świadczących usługi z zakresu diagnostyki obrazowej (14 pracowni rezonansu magnetycznego oraz 9 pracowni tomografii komputerowej), outsourcingu usług diagnostycznych oraz usług opisowych za pośrednictwem teleradiologii. Posiada pracownie w 20 miastach Polski.

W ostatnich czasie Voxel  rozwija jeden ze strategicznych kierunków swojej działalności, jakim jest produkcja radiofarmaceutyków.  Centrum Produkcji Radiofarmaceutyków uruchomione zostało przez Voxel w Krakowie, w grudniu 2011 roku. Celem spółki jest komercyjna sprzedaż tych produktów.