Warszawa: bezpłatne badania w MediCenter

0
863

Od kwietnia 2016 roku Centrum Medyczne MediCenter z Warszawy rozpoczęło współpracę z firmą Strefa Słuchu, która przeprowadza bezpłatne badania słuchu w placówce MediCenter.

Firma Strefa Słuchu z Warszawy oferuje aparaty słuchowe. Prowadzi gabinety badania słuchu, zatrudniające audioprotetyków. Oferuje usługi w zakresie badania słuchu, doboru aparatów słuchowych, terapii szumów usznych, a także wizyty domowe.

Centrum Medyczne MediCenter istnieje od 2001 roku. Od 2008 roku mieści się przy ulicy Wołoskiej 88. Zatrudnia lekarzy w 21 specjalizacjach, między innymi w zakresie dermatologii estetycznej, diabetologii, endokrynologii, reumatologii, laryngologii, neurologii, okulistyki, ginekologii, urologii i psychiatrii. W placówce funkcjonuje centrum diagnostyki USG, poradnia leczenia uzależnień oraz poradnia dietetyczna.

MediCenter oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2016 ma wartość 902 110,33 zł i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień. Placówka oferuje także podstawową opiekę zdrowotną. Właścicielem Centrum Medycznego MediCenter jest spółka z o.o., której prezesem jest Janusz Tencer.