Warszawa: Centrum Medicover otwarte w niedziele

0
1075


Medicover poinformował, że zgodnie z oczekiwaniami pacjentów, placówka zlokalizowana w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich w sezonie infekcyjnym otwarta jest również w niedziele. Dotyczy to okresu od października 2017 do marca 2018 roku.

W tym czasie pacjenci mogą korzystać w tej placówce z usług lekarzy internistów oraz pediatrów. Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu.

Centrum otwarte jest od poniedziałku do piątku od 7.00 do 20.00 oraz w niedziele od 8.00 do 14.00.

Centrum Medicover Jerozolimskie zlokalizowane jest przy Alejach Jerozolimskich 96. Zajmuje ponad 1400 mkw powierzchni. Funkcjonują tutaj 32 gabinety lekarskie, w którym przyjmują lekarze prawie 30-tu specjalności, 3 gabinety zabiegowe, oddzielnie wyodrębniona jest część pediatryczna, działa punkt pobrań oraz gabinety USG i RGT.

W Warszawie działają także placówki Medicover zlokalizowane przy ulicach: Strumykowej, Poligonowej, Klimczaka, Puławskiej, Wołoskiej, Cybernetyki, Jana Pawła II oraz Inflanckiej. W Wilanowie działa Szpital Medicover.

W całej Polsce Medicover posiada ponad 160 placówek w różnych regionach Polski i współpracuje z ponad 1 700 placówkami partnerskimi w całym kraju. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 3000 lekarzy i 1100 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tysięcy lekarzy współpracujących. W sumie sieć opiekuje się ponad 8 tysiącami firm i ponad 660 tysiącami pacjentów.