Warszawa: Centrum Medyczne Gamma inwestuje w specjalistów

0
268


Centrum Medyczne Gamma z Warszawy inwestuje w specjalistów. Konsultacji będą tutaj udzielać nowi lekarze, specjalizujący się w leczeniu schorzeń reumatycznych, schorzeń ortopedycznych oraz w chirurgii kręgosłupa.

W lutym 2017 współpracę z placówką rozpoczął specjalista zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń reumatycznych układu kostno-stawowego oraz stanów zapalnych tkanki łącznej.

Pod koniec lutego 2017 do zespołu specjalistów dołączy specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, szczególnie zajmujący się protezoplastyką stawów, ortopedią onkologiczna oraz zabiegami artroskopowymi.

Natomiast w marcu 2017 konsultacje w placówce rozpocznie lekarz ortopeda, który specjalizuje się w chirurgii kręgosłupa oraz chirurgii urazowej narządu ruchu, wykonuje między innymi zabiegi małoinwazyjne kręgosłupa, takie jak neuromodulacja, termolezja oraz stabilizacje przezskórne.

Centrum Medyczne Gamma działa od 2013 roku. Realizuje świadczenia medyczne w zakresie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie, czyli obejmującym wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę obrazową, po leczenie operacyjne i rehabilitację.

Placówka jest partnerem medycznym siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej oraz polskiej federacji Kabaddi.

Centrum mieści się przy ulicy Broniewskiego 3 na warszawskim Żoliborzu.

W czerwcu 2015 roku fundusz FIZAN BIS2 zarządzany przez TFI PZU stał się właścicielem ponad 60 procent kapitału CM Gamma.