Warszawa: CM Gamma partnerem AZS Politechnika

0
973

Centrum Medyczne Gamma z Warszawy zostało partnerem AZS Politechniki Warszawskiej i w sezonie 2016/2017 obejmie opieką siatkarzy klubu. Placówka zapewni drużynie konsultacje medyczne i obsługę podczas meczów.

– Podpisaliśmy umowę o współpracy z jednym z najnowocześniejszych prywatnych szpitali w Polsce. Nasi siatkarze będą mieć dzięki temu dostęp do najlepszego sprzętu i najwybitniejszych specjalistów – powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. – Mamy jednak nadzieję, że jak najrzadziej będą korzystać z usług Centrum Medycznego Gamma. Marzy nam się sezon bez żadnych poważnych kontuzji – dodał.

W ramach podpisanej umowy Centrum Medyczne Gamma zapewni drużynie AZS Politechniki Warszawskiej między innymi obsługę w zakresie specjalistycznych konsultacji medycznych i obsługę medyczną podczas meczów PlusLigi rozgrywanych w Warszawie wraz z niezbędnym zaopatrzeniem medycznym. Stołeczny klub w zamian będzie reklamować nowego partnera podczas spotkań, na strojach meczowych, poligrafii, stronie internetowej etc.

Centrum Medyczne Gamma istnieje od 2013 roku. Realizuje świadczenia medyczne w zakresie ortopedii i traumatologii oraz chirurgii kręgosłupa w pełnym zakresie, czyli obejmującym wszystkie procedury lecznicze w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego – od leczenia ambulatoryjnego, przez wysokospecjalistyczną diagnostykę obrazową, po leczenie operacyjne i rehabilitację. Placówka mieści się przy ulicy Broniewskiego.

W czerwcu 2015 roku fundusz FIZAN BIS2 zarządzany przez TFI PZU stał się właścicielem ponad 60 procent kapitału CM Gamma.