Warszawa: Dni Zdrowia Psychicznego w Centrum Dialog

0
921


11 i 12 października 2014 Centrum Terapii Dialog z Warszawy organizuje Światowe Dni Zdrowia Psychicznego. W ramach przedsięwzięcia będzie można skorzystać z bezpłatnych wykładów, warsztatów oraz konsultacji.

Tematyka sobotnich spotkań (11 października) będzie dotyczyła między innymi depresji- jej objawów i leczenia, samopoczucia matki podczas ciąży, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania problemów w związku czy problemów z nastolatkiem.

W niedzielę, 12 października, będą się odbywały między innymi spotkania na temat: „Czy moje dziecko przyjmuje narkotyki?”, „Nie pójdę do psychiatry, bo mi da psychotropy”, „Jak radzić sobie z bezsennością”, „Jak być dobrym rodzicem dla przedszkolaka”.

Wykłady będą także dotyczyły tematu uzależnienia od komputera i internetu, zaburzeń pamięci czy zmiany sposobu myślenia i jego wpływu na nastrój.

Szczegóły programu dostępne są na stronie Centrum www.terapiadialog.pl

Centrum Terapii Dialog mieści się w warszawskiej dzielnicy Ursynów, przy stacji Metro Natolin. Pod opieką ma tysiące pacjentów z całej Warszawy a także z wielu innych miejsc w Polsce.